HOME SWEET HOME

HOME SWEET HOME

Home
 • Programs
 • Schedule Advertising Live TV Frequency About us Contact us

   

   

  تبلیغات

  شبکه فیس۱ و پیام های بازرگانی :

  شبکه فیس۱ با پژوهش و برنامه ریزی درباره ی گروه های سنی مخاطب رسانه ی تلویزیون و ارایه برنامه های متنوع ، همواره کوشیده تا ضمن ایجاد و حفظ جایگاه ویژه در میان گروه های سنی گوناگون ، زمینه و بستر پخش تبلیغات موثر و هدفمند را برای گروه های متنوعی از محصولات در شبکه های خود فراهم آورد.

  فرصتی برای دیده شدن :

  اکنون کالا و خدمات شما می تواند در قاب تصویر شبکه ی تلویزیونی فیس۱ ؛ به عنوان پرنفوذترین رسانه فارسی زبان خاورمیانه و در برابر چشم های ده ها میلیون ایرانی و فارسی زبان در کشورهای منطقه و سرار جهان قرار گیرد. هر آگهی بازرگانی ، تنها با یک بار پخش در تلویزیون فیس۱و تنها در ایران ؛ دستکم در برابر چشمان میلیون ها نفر قرار می گیرد .

  نگاهی نو :

  شبکه تلویزیونی فیس۱، علاوه بر بازار ایران ، نگاه ویژه ای به پتانسیل تجاری منطقه ای دارد . دیده شدن یعنی ایجاد شناخت و شناخت

  گام به گام با شما ، تا رسیدن به هدف :

  صاحبین کالا و خدمات می توانند با مشاوره گرفتن دایمی از کارشناسان فروش و مشارکت تبلیغاتی ، ضمن برخورداری از سهم بیشتری در بازار ایران ، دسترسی ارزشمندی به بازارهای قدرتمند و درحال رشد منطقه و دیگر نقاط دنیا داشته باشند. متخصصان دپارتمان فروش ما ، با ارایه ی خدمات مطالعه ی بازار، مشاوره و برنامه ریزی تبلیغاتی،ساخت آگهی هاو پروموشن های تبلیغاتی با فرآیند برندسازی کسب و کار شما را آسان نموده ، با ایجاد تصویر ذهنی مثبت در مخاطبین ، موجب ایجاد جذابیت و موقعیت برتر برای کالا و خدمات شده و بهرمندی از سهم بیشتر و راهبری بازار را برای شما رقم خواهد زد.

  تماس با بخش بازرگانی و دریافت مشاوره ی رایگان :

  هم اکنون می توانید برای دریافت خدمات مشاوره ی رایگان و نیز دریافت اطلاعات درباره ی کمپین های تبلیغاتی ، مستقیم با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

  تلفن ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش دفتر مرکزی

  Phone: +971505653263

  Email: ad@face1.tv

   


  Sampel
  نمونه

   

  TVC_Jaguar_Vitamin C_10sec
  Play
  Watch out TVC of GP Portable Power bank!
  Play
  TVC_Vania_40Sec
  Play
  TVC_Al Rizvi Motors_20Sec
  Play
  TVC_Jaguar_Beach_5sec
  Play
  TVC_Al Shaali_30Sec
  Play
  TVC_Almoosa_60Sec
  Play
  TVC_Jaguar_Pool_5sec
  Play